Prawdopodobnie potrafisz jednym tchem wymienić milion powodów, żeby się nie zdecydować. Sesja kobieca? Przecież to ostatnia rzecz, której teraz potrzebujesz. Na którą masz czas, pieniądze, warunki i energię. Ostatnie ładne zdjęcie zrobiła Ci przyjaciółka na wiosennym spacerze, a jeszcze wcześniej…? Sięgasz pamięcią do sesji ślubnej… Cudownie było czuć się królową tej chwili. Jednak morze czasu, który upłynął  zatarło poczucie piękna i wyjątkowości. Czy to realne, aby znów poczuć ten dreszcz emocji przed obiektywem?

W moim Zakładzie Fotograficznym w Świętochłowicach wykonuję magiczne sesje kobiece, rodzinne oraz produktowe. Eksperymentuję, odkrywam i zgłębiam tajemnice tego, aby każda osoba wychodziła z mojego studia z niepowtarzalnymi emocjami, których doświadczy podczas sesji.

Moim celem jest uchwycenie Cię w całym pięknie i niepowtarzalności. Chcę zaoferować Ci coś, czego nie doświadczysz u innego fotografa. Wraz z Kasią tworzymy duet do zadań specjalnych. Wiemy co robić, aby sesje wyglądały zupełnie inaczej. U nas sesja zaczyna się na długo przed wejściem do Zakładu…

A co potem? Tworzymy klimat, który pozwala na uchwycenie piękna, które drzemie w każdej kobiecie. Na moich zdjęciach pokazuję siłę, delikatność, determinację i niezależność kobiet. Łapię to, o czym niektóre kobiety zapominają.

Przekonaj się sama, że sesje kobiece są dla Ciebie!